Top 5 agentit

TOP 5 AGENTTILUOKAT

Luokan omalta sivulta näet aina reaaliaikaisen pistetilanteen.

Kaikkien osallistuvien luokkien pisteet näet täältä >>

4D, Annalan koulu, Karosen koulutalo

20 pistettä

1-2, Tuupovaaran koulu

20 pistettä

2.a ja b, Henrikin yhtenäiskoulu

20 pistettä

2CE, Keskuskoulu

20 pistettä

1b, Laurentius-koulu

20 pistettä

Kaikki agenttiseikkailussa olevat luokat:

Koulu
Kaupunki
Luokka
Joukkueen nimi
Pisteet
Aarnivalkea
Espoo
2A
 
20
Aarnivalkean koulu
Espoo
2P
 
0
Alanurmon koulu
Lapua
4
 
20
Alanurmon koulu
Lapua
3
 
20
Annalan koulu, Karosen koulutalo
Tampere
4D
 
20
Arabias kvartersskola / Kottby lågstadium
Helsingfors
2A
 
0
Auran yhtenäiskoulu
Aura
1-2 D
1-2D
20
Borgby skola
Sibbo
1-2
 
20
Elomaan koulu
Hirvensalmi
Esi-1
 
20
Elomaan koulu
Hirvensalmi
2
 
0
Haapaniemen päiväkoti-koulu
JKL
1-2D
 
20
Haarajoen koulu
Järvfnpää
4
 
0
Hälvälän koulu
Hollola
2AB
 
20
Hamula
Siilinjärvi
2A
 
0
Hamulan koulu
Siilinjärvi
2 B
 
0
Hamulan koulu
Siilinjärvi
3B
 
20
Hamulan koulu
Siilinjärvi
1B
Hamula1B
0
Hamulan koulu
Siilinjärvi
1A
Ökköset
0
Harjun koulu
Pieksämäki
2 A
 
0
Harjun koulutalo, Raholan koulu
Tampere
4C
Kahden kilon siiat
20
Havisevan koulu
Kangasala
1
 
0
Havisevan koulu
Kangasala
2
 
20
Havisevan koulutalo
Kangasala
3H
 
20
Heituinlahden koulu
Savitaipale
0-2
Heitsan agentit
20
Heituinlahden koulu
Savitaipale
0-2
 
20
Henrikin yhtenäiskoulu
Nousiainen
3A
 
20
Henrikin yhtenäiskoulu
Nousiainen
2.a ja b
 
20
Herttoniemenrannan ala-aste
Helsinki
4A
4A Miisanmuruset
20
Herttoniemenrannan ala-asteen koulu
Helsinki
4C
Muuri 4C
0
Hietakummun ala-asteen koulu
Helsinki
4B
 
20
Hinthaaran koulu
Porvoo
2.lk
 
20
Huovilan koulu
Muhos
2
 
0
Hyökkälän koulu
Tuusula
3.luokka
 
20
Ihalan koulu
Raisio
4E
Ihalan huipputiimi
20
Ilolan koulu
Vantaa
2T
 
0
Ilolan koulu
Vantaa
1H
Tiikerit
20
Ilolan koulu
Vantaa
3EE
 
20
Ilolan koulu
Vantaa
1T
 
20
Ilolan koulu
Vantaa
2K
 
0
Ilolan koulu
Vantaa
2M
 
0
Ilolan koulu
Vantaa
4MA
4MA-agentit
20
Ilolan koulu
Vantaa
1M
1M
0
Isosäkylä
Säkylä
1A
Isokylän A-ryhmä
0
Jokivarren
Vantaa
2DE
Susihukka
20
Jousenkaaren koulu
Espoo
3M
 
20
Jurvan yhtenäiskoulu
Kurikka
3a
 
0
Jurvan yhtenäiskoulu 1-6
Kurikka
4A
 
20
Juvanpuiston koulu
Espoo
2A
Juvanpuisto2A
20
JYK
Jurva/Kurikka
3b
 
0
Käppärän koulu
Pori
3C
KolmosAgentit
0
Käppärän koulu
Pori
3B
Koirat ja Saukot
20
Käpylän peruskoulu
Helsinki
3A
 
20
Käpylän peruskoulu
Helsinki
2cd
 
20
Kariston koulu
Lahti
4D
 
20
Kariston koulu
Lahti
4B
 
20
Kariston koulu
Lahti
4A
 
20
Kariston koulu
Lahti
4C
 
20
Kärjen koulu
SEINÄJOKI
4B
Energiatiimi
0
Kasukkalan koulu
Lappeenranta
1-2
 
20
Kemiönsaaren keskuskoulu
Kemiönsaari
3
 
0
Keravanjoen koulu
Kerava
3K
 
20
Keskuskoulu
Porvoo
PUSKURI 2+4
 
20
Keskuskoulu
Loimaa
2CE
 
20
Kilon koulu
Espoo
3D
3DKarhu
0
Kilvakkalan koulu
Ikaalinen
4
 
0
Kirjala skola
Pargas
1-2
Kirjala Agenterna
20
Kirkonkulman koulu
Hämeenlinna
4B
Pesukarhut
20
Kirkonkylän koulu
Kempele
4ABC
Kirkonkylän neloset
20
Kirkonkylän koulu
Lapinjärvi
2. luokka
 
20
Kivimiehen koulu
Espoo
2K
 
20
Kolmenraitin koulu
Kauhajoki
1-2
 
0
Konginkankaan koulu
Äänekoski
3-4
 
20
Kortepohjan väistökoulu Voinmaa
JKL
1B
 
20
Kottby lågstadieskola
Helsingfors
2K
Energisparare
20
Kuhmoisten yhtenäiskoulu
Kuhmoinen
1
 
0
Kulosaaren ala-aste
Helsinki
2A
 
20
Kulosaaren ala-asteen koulu
Helsinki
2d
Kulosaaren a-a 2D
0
Kurun yhtenäiskoulu
Ylöjärvi
3B
3B:n agentit
20
Kuuhankaveden koulu
Hankasalmi
4
 
20
Kyynämöisten koulu
Uurainen
1-2
 
0
Laajasalon peruskoulu
Helsinki
3B
ThreeBee
20
Lagstads skola
esbo
2b
 
20
Lakarin koulu
Pudasjärvi
3A
 
20
Lakarin koulu
Pudasjärvi
3B
 
20
Lakarin koulu
Pudasjärvi
2A
 
0
Lamminpään koulu
Tampere
3A
Lamminpään3A
20
Lanneveden ioulu
Saarijärvi
3.-4.lk
 
0
Lanneveden koulu
Saarijärvi
1-2
 
20
Lapin yliopuston harjoittelukoulu
Rovaniemi
3B
 
20
Lappfjärd skola
Kristinestad
4
 
20
Lapuan kaupunki, Alanurmon koulu
Lapua
2.
 
0
Laurentius-koulu
Lohja
1b
 
20
Leppäkorven koulu
Vantaa
2S
 
20
Leppäkorven koulu
Vantaa
2SA
 
0
Leppäkorven koulu
Vantaa
2R-M
 
20
Leppäkorven koulu
Vantaa
2O
 
20
Loimaan Keskuskoulu
Loimaa
2B
lokeko2b
20
Loimaan keskuskoulu
Loimaa
2A
 
20
Loukinaisten koulu
Lieto
2B
 
20
Mäkelänmäen koulu
Muurame
4 E
 
20
Malmin peruskoulu
Helsinki
1C
 
20
Meri-Halikon koulu
Salo
1-2
 
20
Metsolan ala-aste
Helsinki
3ac
 
0
Metsolan ala-aste
Helsinki
2 C
 
20
Moision koulu
Lempäälä
2A
 
0
Nepenmäen koulu
Joensuu
2A
Nepe2A
0
Nepenmäen koulu
Joensuu
2B
Nepe 2B
20
Nepenmäen koulu
Joensuu
2C
 
0
Nukarin koulu
Nurmijärvi
3
 
20
Nummen koulu
Vaasa
3B
 
20
Olarin koulu
Espoo
1C
 
20
Onkilahden yhtenäiskoulu
Vaasa
2M
 
20
Onkilahden yhtenäiskoulu, alaluokat
Vaasa
2A
 
20
Otalammen koulu
Vihti
4A
 
20
Otsola
Kotka
3c
 
0
Päämajakoulu
Mikkeli
3M
 
0
Päivänkehrän koulu
Esbo
1k
 
20
Palokan yhtenäiskoulu
Jyväskylä
4a
 
20
Pappilanpellon koulu
Vihti
3A
Hiidenjästit
0
Pasilan peruskoulu
Helsinki
1A
 
20
Peipon koulu
Porvoo
2 C
 
20
Pontus
Lappeenranta
4L
 
0
Porin seudun steinerkoulu
Pori
3-4
 
20
Rekolanmäen koulu
Vantaa
2I
 
20
Renkomäen koulu
Lahti
2C
 
0
Renkomäen koulu
Lahti
2A
 
20
Renkomäen koulu
Lahti
2b
 
0
Roihuvuoren ala-aste
Helsinki
2B
 
20
Roihuvuoren ala-aste
Helsinki
2A
 
0
Rouhialan koulu
Mikkeli
2A
 
0
Rouhialan koulu
Mikkeli
2B
Säästäjät
20
Ruotsinkylän koulu
Tuusula
3A
 
20
Ruutanan koulu
Kangasala
2B
 
20
S:t Karins svenska skola
Kaarina
4A
 
0
Saviniemen koulu
Kouvola
3A
 
20
Sjundeå svenska skola
Sjundeå
2
 
0
SKYK
Kaarina
1.-luokka ja eskari
Saran supersankarit
0
Sunan koulu
Espoo
2
 
0
Sundom skola
Vasa
2B
 
0
Suomen kristillinen yhteiskoulu
Piikkiö
2
Tiinan energia-agentit
20
Suvilahden koulu
Vaasa
2C
 
20
Tahvion koulu
Raisio
3.a
 
0
Tahvion koulu
Raisio
4b
 
20
Tahvion koulu
Raisio
4.a
Pertti Peruna
20
Talvikankaan koulu
Oulu
1A
 
0
Tolpanniemen koulu
Kuusamo
4A
 
0
Tolpanniemen koulu
Kuusamo
3
Outinluokka3
20
Tönnön koulu
orimattila
4
 
20
Torpparinmäen peruskoulu
Helsinki
2C
 
20
Tuorilan koulu
Karkkila
1. - 2. luokka
 
20
Tuulikellon koulu
Pori
1-2
Supersankarit
0
Tuupovaaran koulu
Joensuu
1-2
 
20
Uotilan koulu
Rauma
2A
 
20
Uramon koulu
Riihimäki
2B
 
20
Uramon koulu
Riihimäki
2A
 
0
Vähä-Heikkilän koulu
Turku
2b
Les 2b
20
Väliojan koulu
Haapajärvi
0-2
 
20
Vårberga skola
Borgå
3
 
20
Vasaramäen koulu
Turku
3b
3b
20
Vehkojan koulu
Hyvinkää
3a
Pennut
0
Vendlaskolan
Nurmijärvi
1-2
 
0
Vetelin keskuskoulu
Veteli
2
 
20
Viialan yhtenäiskoulu
Akaa
2A
 
20
Virenojan koulu
Orimattila
2.lk
 
20
Vuorenmäen koulu
Kirkkonummi
2B
 
20
Wäino Aaltosen koulu
Turku
2B
 
0
Ylipään koulu
Veteli
1.-2. luokka
 
20